İzmir Haberleri

İzmir’de ‘pes’ dedirten görüntüler!

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde çekilen görüntüler 'pes' dedirtti. Kimliği belirlenemeyen trafik magandası aracın üstüne çıkıp, ayağıyla direksiyonu idare etti. O anlar başka bir sürücü tarafından kaydedildi. 

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde kimliği belirlenemeyen trafik magandası hem kendi hem de diğer insanların canını hiçe sayarak aracın üstüne çıkıp, ayağıyla direksiyonu idare etti. Bu görüntüler başka bir sürücü tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Edinilen bilgiye göre, olay, Çevreyolu Karşıyaka mevkiinde meydana geldi. 09 LZ 840 plakalı aracının hızını sabitleyen ve kimliği henüz belirlenemeyen bir şahıs, yanındaki kadın ile birlikte aracın üstüne çıktı. Seyir halindeki sürücü bu esnada tek ayağıyla direksiyonu idare etti. Yaşanan tehlike dolu anlar başka bir sürücü tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

Öte yandan, cep telefonu ile kaydedilen görüntülerde, video çeken şahsın “Harikasınız” demesi üzerine araç üstüne çıkan şahıslar gülümseyerek poz verdi. Trafik magandası yanından geçen araç sürücülerinin şaşkın bakışları arasında yoluna devam etti.