Gündem

İzmir’de özel gala! “Biz Böyleyiz” ekibi seyirciyle buluştu

İzmir’de film çekmek çok güzel

Yönetmen Caner Özyurtlu İzmir’de film çekmenin güzel olduğunu vurgulayarak “ Bize de bir İstanbul arası verdirmiş oldu ve şimdi de burada filmi izletmek ve seyircilerden yorum almak heyecan verici. Bu film ben oynamadım ama kendime göre daha iyi oyuncularla çalıştım. Filmin müziklerinde 90’lar tadı var. Çoğumuzun çocukluğunu geçirdiği dönem 90’lı yıllardı ve müzik seçimini de ona göre yaptık. Genel olarak filmin renkleri ve görsellerinde tatlı bir nostalji hissi var.” Dedi.

Yazın Ege’de çalışmak harikaydı

Filmin Senaristi ve başrol oyuncusu Berrak Tüzünataç i filmin yapım süresinden ve hislerinden bahsetti. Tüzünataç “ Aklıma bir fikir geldi. Benimle aynı oranda heyecan duyan arkadaşlarım vardı çevremde. Sonuç olarak hep birlikte buradayız. Çok mutluyuz. Oynamasını hayal ettiğimiz her oyuncu bu filmin içinde olmayı istedi. Filmin deniz kenarında olacağı belliydi ve idealimde de İzmir vardı Ana mekânımız da dilediğimiz gibi Urla oldu. Yazın Ege’de çalışmak harikaydı.” Dedi.

Hislerimizin seyirciye geçeceğinden eminiz

Boran Kuzum ise filmde canlandırdığı Emrah rolü için “ Emrah da bütün bu etrafında olan trajikomik olaylara espriyle cevap veren ve onların hissettikleri şeyleri yüzüme vurmaktan çekinmeyen bir karakter. Filmde oynarken çok büyük bir keyif aldım. Çok şanslı hissediyorum, çünkü birlikte oynadığım oyuncular üreticiliklerini her alanda gösteren çok şahane insanlar. Ben de bir parçası oldum ve hep beraber çok güzel bir şey ürettik. Bu hissimizde eminim ki seyirciye geçecektir.” Diyerek film hakkında düşündüklerini paylaştı.

Filmi çekerken çok eğlendik

Oyuncu Meriç Aral yaptığı konuşmada Beril karakterini canlandırırken çok eğlendiğini belirtti. Aral “ Filmde izleyiciyle beraber bütün olan biteni gözlemleyen kişiyi oynuyorum. İzmir’de çok güzel bir süreç geçirdik. Filmi çekerken çok eğlendik. Umarım izleyenler de beğenir. Dedi.

Bir cevap yazın