İzmir Haberleri

İzmir’de operasyon! Aralarında ilçe belediye başkanı ve yardımcıları da var

Gelen son dakika haberine göre, İzmir'in Menemen ilçesinde bir operasyon gerçekleştirildi. Resmi evrakta sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma ve tehdit suçlarından başlatılan soruşturmada gözaltına alınan 22 kişi arasında CHP'den istifa eden Belediye Başkanı Serdar Aksoy ve yardımcılarının da bulunduğu öğrenildi. 

Son dakika haberine göre, İzmir’in Menemen ilçesinde büyük bir operasyon gerçekleştirildi. Resmi evrakta sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma ve tehdit suçlarından başlatılan soruşturmada gözaltına alınan 22 kişi arasında CHP’den istifa eden Belediye Başkanı Serdar Aksoy ve yardımcılarının da bulunduğu öğrenildi.

Gelen son dakika haberine göre, İzmir’in Menemen ilçesinde, resmi evrakta sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma ve tehdit suçlarından soruşturma başlatıldı.

ARALARINDA SERDAR AKSOY DA VAR

Aralarında CHP’den istifa eden Belediye Başkanı Serdar Aksoy ve yardımcılarının da bulunduğu 22 kişi gözaltına alındı.

GÖZALTINA ALINANLAR

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında, Menemen Belediyesi’ne operasyon düzenlendi. Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, Başkan Yardımcısı Mehmet Cin, Mali İşler Daire Başkanı Mustafa İlhan, Satın Alma Müdürü Teoman Tuna, muhasebe Müdürü Nagehan Karaca, Fen İşleri Müdürü Gazi Koşum, Şantiye Şefi Kenan Yasatürk ile bazı hurda firmaları sahipleri ile bazı belediye personeli gözaltına alındı. Haklarında rüşvet, zimmet, görevi kötüye kullanma gibi çok sayıda suçlama bulunan şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu