İzmir Haberleri

İzmir’de koronavirüs önlemleri devam ediyor! Her yer dezenfekte edildi

Tüm dünyanın gündeminde olan koronavirüs Türkiye'ye de sıçradı. İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler tarafından birçok nokta dezenfekte edildi. İzmir'de koronavirüse karşı önlemleri devam ediyor.

İzmir’de koronavirüse karşı birçok nokta dezenfekte edildi. İzmir Büyükşehir Belesiyesi’ne bağlı 10 kişilik temizleme ekibi, tarihi saat kulesinde bulunan lavabo, çeşme ve oturma alanlarına dezenfekte işlemi yaptı.

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan önlemler çerçevesinde Konak Meydanı ve Konak Vapur İskelesi’ni dezenfekte etti. Kentin birçok noktasındaki dijital ekran ve reklam panolarında Kovid-19’a karşı bilgilendirmeler yapılıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünce görevlendirilen 10 kişilik temizlik ekibi, tarihi saat kulesinde bulunan lavabo, çeşme, meydan etrafındaki oturma alanları ile telefon kulübeleri ve umumi tuvaletlerde dezenfekte işlemi yaptı.

Vatandaşların sıklıkla kullandığı Konak Vapur İskelesi de temizlendi. İskele içerisindeki kart dolum cihazları, turnikeler, tırabzanlar ile oturma alanları da temizlik işleminden geçirildi.

KORONAVİRÜSE KARŞI BİLGİLENDİRME YAPILIYOR

Bu arada kentin birçok noktasındaki dijital ekran ve reklam panolarında yeni tip Kovid-19’a karşı bilgilendirmeler yapılıyor.