Gündemİzmir Haberleri

İzmir’de korkunç ölüm! Kültürpark’ta cesedi bulundu

İzmir’de bugün öğle saatlerinde Kültürpark’ta bir kişinin cansız bedeni bulundu. Yürüyüş yapan aile, eski Göl Gazinosu’nun yanındaki gölette yerde hareketsiz yatan kişiyi görünce durumu özel güvenliklere bildirdi. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Ekipler, şahısın hayatını kaybettiğini tespit etti. Cenaze, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Olay, bugün öğle saatlerinde Kültürpark’ta bulunan eski Göl Gazinosunda gerçekleşti. Kültürpark’ta yürüyüş yapan bir aile, eski Göl Gazinosu’nun yanındaki gölette yerde hareketsiz yatan bir şahsı görünce durumu özel güvenliklere bildirdi. Güvenlik görevlilerinin ihbarı üzerine olay yerine polis, sağlık ve AKS 112 ekipleri sevk edildi.

KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, ilk incelemenin ardından şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri yaptıkları inceleme sonucu cansız bedenin Kültürpark çevresinde yaşayan ve evsiz olduğu düşünülen C.C. isimli şahsa ait olduğunu tespit etti.

ÖLÜM NEDENİNİN UYUŞTURUCU OLDUĞU DÜŞÜNÜLÜYOR

C.C.’nin uyuşturucu kullanımından dolayı hayatını kaybettiği düşünülürken cenaze, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Polis, olayla ilgili inceleme başlattı.