Gündemİzmir Haberleri

İzmir’de korkunç olay! Eski sevgilisinin oğlundan kaçarken balkondan düştü

Olay, İzmir’de gece saat 03.00 sıralarında Reis Mahallesi Yıldız Caddesi’ndeki 5 katlı bir apartmanda meydana geldi. Özkan A. barışmak için evine gittiği eski sevgilisinin oğlundan kaçarken, kendini balkona kitledi. Balkondan kaçmaya çalışan Özkan A., beton zemine düşerek ağır yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Özkan A. (37) konuşmak için eski sevgilisi olduğu ileri sürülen B.K.’nın 4’üncü kattaki evine gitti. Özkan A. ile barışıp evlenmeye ikna etmeye çalıştığı B.K. arasında tartışma çıktı.

BETON ZEMİNE DÜŞTÜ

Bu sırada B.K.’nin odada uyuyan oğlu uyandı. Eski sevgilisinin oğlunu karşısında gören Özkan A., balkona kaçıp, kapıyı kilitledi. Özkan A. daha sonra balkondan balkona tutunup 1’inci kata kadar, tadilat nedeniyle kurulu olan demir iskeleye ulaştı. Ancak Özkan A., burada dengesini kaybedip aşağı düştü. Beton zemine çakılan Özkan A., ağır yaralandı.

HAYATİ TEHLİKESİ VAR

Gürültüye uyanan bina sakinleri, polis vei sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine adrese sevk edilen ekipler, ağır yaralanan Özkan A.’yı ambulansa alarak İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Tedaviye alınan Özkan A.’nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.Polis, B.K. ve oğlunu ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.