İzmir Haberleri

İzmir’de korkunç olay! Ellerini ayaklarını bağlayıp…

İzmir'in Torbalı ilçesinde eve giren 4 şahıs, ev sahibinin ellerini ve ayaklarını bağlayarak gasp etti. M.İ. isimli kişinin evine giren 4 kimliği belirsiz şahıs, 7 bin 300 TL para, cep telefonu ve kredi kartını çalıp kaçtı.

İzmir’in Torbalı ilçesinde eve giren 4 kimliği belirsiz şahıs, ev sahibi M.İ.’nin ellerini ve ayaklarını bağlayıp, 7 bin 300 TL parasını, cep telefonunu ve kredi kartlarını çalıp kaçtı. Gasp edip kaçan 1’i kadın 4 kişi jandarma tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre olay, Ayrancılar Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre saat 17.00 sıralarında ev sahibi M.İ. isimli şahsın evine kimliği belirsiz 4 kişi girdi. 4 kişi eve girer girmez M.İ.’nin elini ve ayaklarını bağladı. Eve giren şahıslar, M.İ.’nin 7 bin 300 lira parasını, cep telefonunu ve kredi kartlarını alarak kayıplara karıştı.

YAKALNIP GÖZALTINA ALINDILAR

Yapılan ihbar üzerine çalışma başlatan İzmir İl Jandarma Komutanlığına bağlı Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, şahısların kimlikleri ve adreslerini belirledi. 4 kişi olduğu tespit edilen şahısların adreslerine eş zamanlı operasyon gerçekleştiren ekipler, H.T. isimli bir kadın ve V.K., N.Y. ve C.C. isimli erkek şahısları gözaltına aldı. Jandarma tarafından gözaltına alınan şahıslar, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Şahısların adlı işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.