İzmir Haberleri

İzmir’de kimse Kadir Şeker olmak istemedi!

İzmir'in Konak ilçesi Basmane semtinde bir şahıs bir kadını tekme tokat dövmeye başladı. Sokak ortasında dövülen kadına kimsenin yardım etmemesi durumunda hem tepki çekti hem de "Kimse Kadir Şeker gibi olmak istemiyor" yorumlarını beraberinde getirdi.

İzmir’in Konak ilçesi Basmane semtinde sokak ortasında kadına şiddet uygulandı. Bir şahıs yolun ortasında yere düşürdüğü kadını tekme tokat dövdü.

“KİMSE KADİR ŞEKER GİBİ OLMAK İSTEMİYOR”

Olayın ortasında duran insanların hiçbiri saldırgan şahsa müdahalede bulunmadı ve kadına şiddet olayını film izler gibi izledi. Yanlarından geçen araçlar da durup şahsı engellemezken, kadına şiddet olayı dakikalarca devam etti. Olay bölgede bulunan bir kamera tarafından kayıt altına alınırken, görüntülerde adamın yere düşürdüğü kadına tekme ve tokatlarla vurduğu görüldü. Bu sırada yanlarına gelen 4 kişinin ise olayı sadece izlemeleri hem tepki çekti hem de “Kimse Kadir Şeker gibi olmak istemiyor” yorumlarını beraberinde getirdi.

KADİR ŞEKER OLAYINDA NE OLMUŞTU?

Konya’da Özgür Duran’ın sevgilisi Ayşe Dırla’ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle olaya müdahale etmek isteyen Kadir Şeker, çıkan kargaşa sırasında yanındaki bıçağı çıkartarak Duran’ı bıçaklamıştı. Duran aldığı bıçak darbesiyle hayatını kaybederken, Şeker son mahkemesinde 12.5 yıl hapis cezası almıştı.