İzmir Haberleri

İzmir’de kamyon uçuruma yuvarlandı!

İzmir'in Tire ilçesinde kamyon sürücüsü yol üzerinde gördüğü kaplumbağayı almak için aracından indi. Şoförün araçtan inmesiyle freni boşalan kamyon 300 metrelik uçurumdan aşağıya yuvarlandı. 

İzmir’in Tire ilçesinde kamyon sürücüsü yol üzerinde gördüğü kaplumbağayı ezilmesin diye almak için indi. Şoförün inmesiyle birlikte freni boşalan kamyon 300 metrelik aşağıya yuvarlandı.

Kaza, Tire ilçesine bağlı Dallık Mahallesi yakınlarında bulunan Musluk mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre, özel bir şirkette çalışan Burhan İ. isimli sürücü, 35 ACG 617 plakalı kamyonuyla Tire istikametine doğru seyir halindeydi. Sürücü Burhan İ., Musluk mevkiine geldiği sırada karşıdan karşıya geçmekte olan bir kaplumbağayı fark etti.

FRENİ BOŞALAN KAMYON…

Kamyonunu yol kenarında durduran ve el frenini çeken Burhan İ., kaplumbağanın araçlar tarafından ezilmesini önlemek amacıyla kamyondan indi. Kaplumbağayı eline alan Burhan İ, karşıdan karşıya geçirmek istedi. Bu sırada park halinde duran ve freni boşalan kamyon, 300 metrelik uçurumdan aşağı uçtu. Kaza sırasında kamyonun içinde hiç kimsenin bulunmaması can kaybını önledi.

Etiketler

İlgili Makaleler