Genel

İzmir’de kadına şiddet görüntülerle kanıtlandı!

İzmir’de 5 yıl önce boşandığı eski eşi Özben Ö.'ye hakaretler yağdırarak ölümle tehdit eden Fatih Pirepol’un olay anındaki görüntüleri ortaya çıktı.

İzmir’de 5 yıl önce boşandığı 39 yaşındaki eski eşi Özben Ö.’nün evine girerek haraketler yağdıran, daha sonra öldürmekle tehdit eden Fatih Pirepol gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi. Görüntülerde Pirepol, eski eşi Özben Ö.’ye “Seni lime lime doğrayacağım. Senin yüzünden uyuşturucu bağımlısı oldum” diye tehdit ettiği, hakaret ve küfürler savurduğu tespit edildi.

SİLAHLA TEHDİT SUÇUNDAN TUTUKLANDI

Dün akşam saatlerinde İzmir’de bulunan Bayraklı ilçesine bağlı Osmangazi ilçesinde gerçekleşen olayda 2 çocuğunun annesi olan ve 5 yıl önce boşandığı eski eşi Özben Ö.’yü evine kadar takip eden Fatih Pirepol zorla içeri girdi. Yanında getirdiği bıçakla eski eşini öldürmekle tehdit eden Pirepol bir yandan da küfür ve haraketler ile evdeki eşyalara zarar vermeye başladı. Çevredeki insanların polis ekiplerine haber vermesiyle Bayraklı Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekipleri olay yerine geldi. Ekipler tarafından etkisiz hale getirilerek tutuklanan ve adliyeye sevk edilen Fatih Pirepol, “Silahla Tehdit” suçundan tutuklandı.

KOMŞUSU TARAFINDAN GÖRÜNTÜLENDİ

Olayın yaşandığı sırada çevrede bulunan Özben Ö.’nün komşusu tarafından çekilen videoda Fatih Peripol’un tehditlerinin ve haraketlerinin yanı sıra evin perdelerini yırtıp camlarını kırdığı açıkça görüntülendi.