İzmir Haberleri

İzmir’de Jandarma-MİT-Polis ortak operasyon!

İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, İzmir MİT Bölge Başkanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü'nün desteği ile düzenlenen operasyonda PKK-KCK-PYD-YPG ‘silahlı terör örgütüne üye olmak’ suçundan hakkında arama kaydı olan bir kişi tutuklandı.

İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, İzmir MİT Bölge Başkanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü’nün desteği ile düzenlenen operasyonda PKK-KCK-PYD-YPG ‘silahlı terör örgütüne üye olmak’ suçundan hakkında arama kaydı olan bir kişi tutuklandı.

İzmir’in Aliağa ilçesinde hareketli saatler yaşandı. İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, İzmir MİT Bölge Başkanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü’nün desteği ile PKK-KCK-PYD-YPG terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik yürüttüğü çalışmalar kapsamında hakkında “silahlı terör örgütüne üye olmak” suçundan arama kaydı bulunan M.B.’nin Aşağışakran Mahallesi’nde saklandığını tespit etti.

FOTOĞRAFLAR VE VİDEOLAR ELE GEÇİRİLDİ!

Belirlenen adrese operasyon düzenleyen ekipler, M.B’yi gözaltına aldı. Zanlının evinde arama yapan ekiplerin el koyduğu dijital materyallere üzerinde yaptığı incelemede fotoğraf ve videolara ulaştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu