Gündemİzmir Haberleri

İzmir’de intihar! Kadın doğum uzmanı 6. kattan atladı

İzmir'de kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Dr. Şaban A., intihar etti. Özel bir hastanede görev yapan Dr. Şaban A., 6. kattaki evinin balkonunda atlayarak yaşamına son verdi. Şaban A.'nın 6 ay önce eşinden boşandığı ve psikolojik sorunları nedeniyle tedavi gördüğü öne sürüldü. 

İzmir’in Bornova ilçesinde, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Dr. Şaban A., 6. kattaki evinin balkonundan atlayarak intihar etti. Bayraklı’da bulunan özel hastanede kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak görev yapan Şaban A.’nın eşinden 6 ay önce boşandığı ve psikolojik sorunları nedeniyle tedavi gördüğü iddia edildi.

Alınan bilgiye göre olay, gece saatlerinde, 116 Sokak’ta bulunan apartman dairesinde meydana geldi. Yaklaşık 6 ay önce boşandığı ve psikolojik sorunları nedeniyle tedavi gördüğü iddia edilen Dr. Şaban A., 6’ncı kattaki evinin balkonundan atladı.

ANTALYA’DA TOPRAĞA VERİLECEK

Şaban A.’nın zemine çakıldığını gören komşuları, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbarla bölgeye gelen ekipler, yaptığı kontrolde, Şaban A.’nın hayatını kaybettiğini belirledi. Savcının incelemesinin ardından Şaban A.’nın cansız bedeni, İzmir Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Şaban A.’nın cenazesinin, Antalya’da toprağa verileceği öğrenildi.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında mezun olan Şaban A.’nın, 2014’ten bu yana Bayraklı’da bulunan özel hastanede kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak görev yaptığı öğrenildi.

Şaban A.’nın intiharıyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Etiketler

İlgili Makaleler