İzmir Haberleri

İzmir’de her yerde aranıyordu! Genç kız intihar etmiş

İzmir’in Ödemiş ilçesinde 5 Şubat’ta evden çıkan ve bir daha geri dönmeyen 28 yaşındaki Zümral G.’nin, Gölcük Gölü’ne atlayarak intihar ettiği öğrenildi. Genç kızın cansız bedeni jandarma ekipleri tarafından bulundu. Öte yandan genç kızın daha önce 2 kez intihar girişiminde bulunduğu bilgisine varıldı.

Bozdağ Mahallesi’nde yaşayan Zümral G., 5 Şubat günü çıktığı evine geri dönmedi. Ailesi, Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurusunda bulundu. Jandarmaya da bilgi verildi.

CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Yapılan çalışmada Zümral G.’nin yolcu otobüsüne bindiği, Gölcük yol ayrımına gelindiğinde ise sürücüye, “Babam beni buradan alacak” diyerek, indiği tespit edildi. Bunun üzerine aramalar bu bölgede yoğunlaştırıldı. Genç kızın en son Gölcük Gölü kenarında görüldüğü saptandı. Jandarma tarafından yapılan aramada gölün Adabaşı mevkisinde Zümral G.’nin cansız bedeni bulundu.

DAHA ÖNCE 2 KEZ İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNMUŞ

Daha önce 2 kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenilen Zümral G.’nin göle atlayarak, intihar ettiği belirlendi. Zümral G.’nin cesedi, İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.

İlgili Makaleler

Kapalı