Gündemİzmir Haberleri

İzmir’de endişelendiren görüntüler! Koronavirüs kuralları yine hiçe sayıldı

Koronavirüsle mücadele devam ederken, normalleşmenin ardından vaka sayılarında artış yaşandı. Vakaların artmasıyla uyarılar devam ederken, İzmir'de endişelendiren görüntüler ortaya çıktı. Sahillere akın eden vatandaşlar uyarıları dikkate almadı. Göztepe ve Karşıyaka'da bir araya gelenlerden bazılarının sosyal mesafe ve maske kuralına uyduğu görülürken, bazı vatandaşlar ise kuralları hiçe saydı. 

Koronavirüsle mücadele devam ederken, İzmir’den endişelendiren görüntüler geldi. Normalleşmenin ardından koronavirüs vakalarının artmasıyla uyarılar devam ediyor. İzmir’de Göztepe ve Karşıyaka’da sahile akın eden vatandaşlar kuralları hiçe saydı. Bazı vatandaşların maske ve sosyal mesafe kuralına uymadığı görüldü.

İzmir’in iki yakası olarak bilinen Göztepe ve Karşıyaka’da, vatandaşlar sahil kenarlarını boş bırakmadı.

Türkiye genelinde koronavirüs ile mücadele devam ederken, İzmirliler uyarıları dikkate almadan sahillere akın etti. İzmir’in iki yakası olan Göztepe ve Karşıyaka’da, vatandaşlar sahil kenarlarında bir araya geldi.

Çimlerde oturan grupların, başka gruplar ile aralarına sosyal mesafe koyduğu, fakat kendi aralarında bu kurala uymadıkları görüldü.

Ayrıca, çoğu vatandaşın maske takma kuralına uymadığı da görüntülendi. Bu arada hafta sonu sahillerde yaşanan yoğunluk, hafta içi de devam ediyor.