İzmir Haberleri

İzmir’de emekli hakim tramvayda 15 yaşındaki kız çocuğunun fotoğrafını çekti!

İzmir Karşıyaka'da 15 yaşındaki kız çocuğu tramvayda kendi fotoğrafının çekildiği iddia ederek emekli hakim olduğu öğrenilen M.E. isimli adama tepki gösterdi. 

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde emekli hakim olduğu öğrenilen M.E. isimli adam tramvayda telefonunu yeni aldığı için çıkrtarak fotoğraf çekti. 15 yaşındaki bir çocuk kendisinin fotoğrafını çektiğini söyleyerek tramvayda M.E.’ye tepki gösterdi.

“AL ÇEKMİŞSİN İŞTE”

Bir yolcunun cep telefonuyla kaydettiği görüntülerde, tramvaydaki diğer kadınların da destek olmasıyla, M.E.’nın telefonunda fotoğrafların bulunduğu klasörü açmak zorunda kaldığı ve yaşı 18 yaşından küçük olan çocuğun, “Al, çekmişsin işte” şeklinde bağırdığı görüldü.

SERBEST BIRAKILDI

Şikayet üzerine, M.E. hakkında soruşturma başlatıldı. İkmalen dosya üzerinden adliyeye sevk edilen ifadesinde M.E.’nin, “Ben özellikle kimsenin fotoğrafını çekmedim. Telefonumu yeni aldığım için kamerasını denemek istedim ve tramvayın içine rastgele doğrulttum” dediği öğrenildi. Dosyanın incelenmesinin ardından hakim, savcılıkça serbest bırakıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu