Gündemİzmir Haberleri

İzmir’de Doğanlar apartmanından acı haber! Ailenin cansız bedenleri çıkarıldı

İzmir'de meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde yıkılan Doğanlar apartmanının enkazından acı haber geldi. Enkazdan 5 dakika içerisinde 3 kişilik bir ailenin cansız bedeni çıkarıldı. Hayatlarını kaybedenlerin Mert Küçükyumuk, eşi Eda Küçükyumuk ve çocukları Ateş Küçükyumuk olduğu belirlendi.

İzmir’de yaşanan büyük depremin ardından yıkılan binalarda arama-kurtarma çalışmaları hala devam ediyor. Depremden en çok etkilenen Bayraklı’da Doğanlar apartmanının enkazından acı haber geldi. Enkazdan 5 dakika içerisinde 3 kişilik bir ailenin cansız bedeni çıkarıldı. Hayatlarını kaybedenlerin Mert Küçükyumuk, eşi Eda Küçükyumuk ve çocukları Ateş Küçükyumuk olduğu belirlendi.

Saat 19.55 sıralarında Doğanlar Apartmanı’nda 5 dakika içerisinde 3 kişinin cansız bedenine ulaşıldı. Yapılan çalışmalar sonucunda, 3 kişinin cansız bedenleri moloz yığınları altından çıkartıldı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları sürdürülüyor.

3 KİŞİLİK AİLENİN CANSIZ BEDENİ ÇIKARILDI

Doğanlar Apartmanı enkazından cansız bedenleri çıkarılan 3 kişinin kimlikleri belli oldu. Hayatlarını kaybedenlerin Mert Küçükyumuk, eşi Eda Küçükyumuk ve çocukları Ateş Küçükyumuk olduğu belirlendi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu