İzmir Haberleri

İzmir’de ayakkabıları önce denediler sonra çaldılar

İzmir'in Menemen ilçesinde yaşanan hırsızlık pes ettirdi. Bir apartmana giren 3 kişilik hırsızlık çetesi ayakkabıları çalmadan önce bir de denediler.

İzmir’in Menemen ilçesinde bir apartmana giren 3 hırsız rahatlıklarıyla pes dedirtti. Apartmanda, kapıların önündeki ayakkabıları çalan hırsızların ayakkabıları önce denediği anlar güvenlik kamerasına. yansıdı.

Olay, geçen salı günü, saat 01.00 sıralarında, Atatürk Mahallesi 7509/2 Sokak’taki bir apartmanda meydana geldi. İddiaya göre kapının açık olmasını fırsat bilen 3 kişi, apartmandan içeriye girdikten sonra kapıların önlerindeki ayakkabıları çalarak kayıplara karıştı. Sabah uyandıklarında ayakkabılarının olmadığını fark eden apartman sakinleri, karakola giderek şikayetçi oldu.

Şüphelilerin ayakkabıları çaldığı anlar ise apartmanın güvenlik kamerasınca görüntülendi. Görüntülerde apartmana gelen 3 kişiden ikisinin çalmadan önce ayakkabıları denediği, ardından da üç kişinin ellerinde ayakkabılarla ayrıldığı görülüyor. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.