Gündemİzmir Haberleri

İzmir’de AVM’de bıçaklı koca dehşeti! 3 kişi yaralandı

İzmir'in Menemen ilçesinde AVM'de bir kişi boşanma aşamasında olduğu eşiyle kavga etti. Eşini bıçaklayan adam, kavgayı ayırmaya çalışan bir kişi ve olay sırasında alışveriş yapan vatandaşı da yaraladı. 

İzmir’in Menemen ilçesinde bir AVM’de bıçaklı koca dehşet saçtı. Eşiyle boşanma aşamasında olan S.Ç. isimli şahıs, AVM’de çalışan boşanma aşamasında olan eşi H.Ç.’ye bıçakla saldırdı. Olay sırasından AVM’de çalışan bir kişiyi ve o sırada alışveriş yapan ve olaya müdahale eden bir vatandaşı da yaraladı.

Menemen ilçesindeki bir AVM’de eşiyle boşanma aşamasında olan S.Ç. isimli bir şahıs, AVM’de çalışan H.Ç isimli eşinin yanına gitti. Bu sırada koca ile eşi arasında tartışma çıkarken, S.Ç., yanında getirdiği bıçağıyla eşinin üzerine saldırmaya çalıştı.

AVM’de çalışan güvenlik görevlileri ve temizlik personelleri de olaya hemen müdahale etti. Bu sırada bıçaklı saldırgan, eşi H.Ç., olaya müdahale eden temizlik görevlisi M.P ve o sırada tesadüfen alışveriş yapan ve olaya müdahale eden F.C. isimli vatandaşı yaraladı.

Olay sonrasında bölgeye jandarma ekipleri sevk edildi. Yaralanan 3 kişi, olay yerinde sağlık ekiplerinin müdahalesi sonrası hastanelerde tedavi altına alındı. AVM’nin güvenliği tarafından etkisiz hale getirilen şahıs ise jandarmaya teslim etti.

Yaralı vatandaş F.C. ve H.Ç. isimli kadının hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler