Gündemİzmir Haberleri

İzmir’de akılalmaz olay! Lüks cipi denize attı

İzmir'de akılalmaz bir olay yaşandı. Bir kişi bilinmeyen bir nedenle el frenini indirdiği lüks cipi denize attı. Araç denize düşmeden kendini dışarı atan kişi hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden uzaklaştı.

İzmir’in Urla ilçesinde bir kişi, kiraladığı lüks cipin el frenini çekerek denize attı. Araç denize düşmeden kendisini de dışarı attı. Bunu neden yaptığı henüz bilinmezken, konuyla alakalı emniyet güçleri tarafından soruşturma başlatıldı.

Edinilen bilgiye göre olay, dün Urla’da bulunan Karantina Adası’nda meydana geldi. İddiaya göre, Çeşme ilçesinden kiraladığı araç ile ada girişine gelen kimliği belirsiz bir kişi, yolun ortasında park ettiği aracında bir süre bekleme yaparken, bu esnada aracı ve kendisini fark eden bir vatandaş, cep telefonunun kamerasını açarak kayda giriyor.

HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ OLAY YERİNDEN UZAKLAŞTI

Saniye saniye kameraya yansıyan görüntülerde, bir kişi henüz belirlenemeyen sebepten dolayı el frenini indirdiği lüks cipi çalıştırarak denize sürdü. Araç, çevredeki vatandaşların şaşkın bakışları arasında denize doğru ilerlerken, sürücüsü de kendisini son anda araçtan dışarı attı. Lüks cip denize düşerken, üstü çıplak sürücü de hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden ayrıldı.

Öte yandan, lüks cip olay yerine çağrılan çekici vasıtasıyla düştüğü yerden çıkarılırken, konuyla alakalı emniyet güçlerince başlatılan soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.