Gündemİzmir Haberleri

İzmir’de acı ölüm! Yangına müdahale ederken hayatını kaybetti

İzmir'de bir fabrikada çıkan yangına müdahale eden teknik emniyet teknisyeni kanala düşerek hayatını kaybetti. Fabrika tarafından konuya ilişkin açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada, ''Bu zor süreçte arkadaşımızın ailesinin yanında olacağımızı ve gereken her desteği vereceğimizi bildiririz." denildi. 

Alınan son dakika bilgisine göre, İzmir’de bir fabrikada çıkan yangına müdahale eden teknik emniyet teknisyeni kanala düşerek hayatını kaybetti. Fabrika tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, ”Bu zor süreçte arkadaşımızın ailesinin yanında olacağımızı ve gereken her desteği vereceğimizi bildiririz.” denildi.

SOCAR Türkiye’nin iştiraki Petkim’den yapılan açıklamada, saat 15.00 civarında şirketin Etilen Oksit Fabrikası’nda yangın çıktığı belirtildi.

Yangına müdahale edildiği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Yangını söndüren teknik emniyet ekibimizden 3 çalışma arkadaşımız, fabrika yakınında bulunan deşarj kanalına düşmüştür. İki çalışanımızın tedavileri tamamlanarak taburcu edilirken teknik emniyet teknisyeni olarak görevli çalışma arkadaşımız maalesef tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştır. Yaşanan bu elim olay ve acı kaybımız nedeniyle derin bir üzüntü içinde olduğumuzu belirtir, SOCAR Türkiye ailesi olarak hayatını kaybeden çalışma arkadaşımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz. Bu zor süreçte arkadaşımızın ailesinin yanında olacağımızı ve gereken her desteği vereceğimizi bildiririz.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu