İzmir Haberleri

İzmir’de 3 tutarsız ifadeye tutuklama kararı!

İzmir’de Suriye uyruklu Manar Alahmed ve oğlu Muhammed’in öldürülmesine ilişkin Menemen Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmanın ayrıntılarına ulaşıldı. Edinilen son bilgilere göre yüzünde boğuşma izi olan ve olay saatinde nerede bulunduğuna ilişkin tutarsız ifadeler veren komşu Ş.E. gözaltına alındı. Detaylar haberimizde...

İzmir’de Suriye uyruklu Manar Alahmed ve oğlu Muhammed’in öldürülmesine ilişkin Menemen Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmanın ayrıntılarına ulaşıldı. Edinilen son bilgilere göre yüzünde boğuşma izi olan ve olay saatinde nerede bulunduğuna ilişkin tutarsız ifadeler veren komşu Ş.E. gözaltına alındı.

Tutarsız ifadeler sonucunda

İzmir’in Menemen ilçesinde aşkına karşılık vermediği ileri sürülen Suriyeli Manar Alahmad’ın boğazını vahşice keserek öldüren ardından da 5 yaşındaki oğlu Cemal Alahmad’ı boğarak öldüren Ş. E. (30) ile birlikte babası Hasan E. ile kardeşi O. Ş. olmak üzere üç kişi tutuklandı. Gözaltında olduğu süre içinde tutarsız ifadeler veren Ş. E. ve kardeşi ile babasının suçlamaları kabul etmediği ve cinayeti inkar ettiği ancak eldeki delil ve şüphe üzerine nöbetçi mahkemece tutuklandıkları öğrenildi.

İlgili Makaleler

Kapalı