Zeybekçi, İzmir'deki seçimi değerlendirdi: 'Bu hikaye burada bitmez'

İzmir'de yerel seçimin hemen ardından Cumhur İttifakı tarafları bir araya geldi. Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Nihat Zeybekci'nin toplantıda teşkilata; "Bundan sonra da İzmir için çalışmaya devam edeceğiz, Bu hikaye burada bitmez" dediği ifade edildi.

Zeybekçi, İzmir'deki seçimi değerlendirdi: 'Bu hikaye burada bitmez'

İzmir'de yerel seçimin hemen ardından Cumhur İttifakı tarafları bir araya geldi.Seçim sonuçlarının değerlendirildiği toplantı, AK Parti İzmir İl Başkanlığında gerçekleştirildi. Cumhur İttifakı iddialı olduğu İzmir'de Millet İttifakı'na karşı resmi olmayan sonuçlara göre seçimi kaybetmiş, 2014 seçimlerinde kazandığı ilçelerden Torbalı, Kemalpaşa, Ödemiş, Menderes ve Selçuk'ta belediyeyi kaybetmiş, Kınık ve Kiraz'da koltuğu korurken, Bergama ve Bayındır ilçelerini alarak teselli bulmuştu.

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci toplantıda önemli mesajlar verdi.

MHP İl Başkanı Veysel Şahin ve AK Parti İl Başkanı Aydın Şengül ile iki partininin teşkilatlarının katıldığı toplantıda Zeybekci' "Bundan sonra da İzmir için çalışmaya devam edeceğiz, Bu hikaye burada bitmez, birlik ve beraberlik içerisinde çalışalım" dediği ve seçim sürecinde çalışmalarından dolayı her iki teşkilata da teşekkür ettiği bilgisi alındı.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 14:55
YORUM EKLE