Vücut geliştirmede kainat 2'ncisi olan Pınar Çoban öldürüldü! Pınar Çoban neden öldürüldü? Pınar Çoban'ın ölüm nedeni

İzmir'de vücut geliştirmede geçen yıl kainat 2’ncisi olan 31 yaşındaki Pınar Çoban, sevgilisi Ferhan Sarıçam tarafından tabancayla vurularak öldürüldü. Peki Pınar Çoban'ı sevgilisi neden öldürdü? Tüm detaylar haberimizde...

İzmir 30.12.2018, 12:51
Vücut geliştirmede kainat 2'ncisi olan Pınar Çoban öldürüldü! Pınar Çoban neden öldürüldü? Pınar Çoban'ın ölüm nedeni

Olay, dün akşam saatlerinde Aydın Hat Boyu Caddesi üzerindeki bir evde meydana geldi. Uluslararası yarışmalarda elde ettiği derecelerle tanınan Pınar Çoban, sevgilisi Ferhan Sarıçam ile bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

Tartışma sırasında Ferhan Sarıçam tabancasını çekip, Pınar Çoban’a art arda ateş etti. Sarıçam, daha sonra kendi amcasını telefonla arayarak, "Pınar'ı vurdum. Bu saatten sonra ben de yaşayamam. İntihar ediyorum" dedi. Amcasının ikna çabası sırasında Ferhan Sarıçam, aynı tabancayı kafasına dayayıp, ateşleyerek yaşamına son verdi.

Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine adrese gelen polis, ikilinin cansız bedeniyle karşılaştı. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, evde çalışma yaptı. Sarıçam ve Çoban’ın cesetleri savcının incelemelerinin ardından, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Komşuları, yaklaşık 2,5 yıldır aynı evi paylaşan çiftin sık sık tartıştığını söyledi.

YAŞAM ÖYKÜSÜ ŞAŞIRTTI

Hayatını kaybeden Çoban, yaklaşık 7 yıl önce bel fıtığı rahatsızlığı yaşamaya başladı. Çoban, doktorun telkinleriyle spora başladı ve bir süre sonra spor, hayatının büyük bölümünü kapladı. Vücut geliştirmede sürdürdüğü çalışmalar sonrasında başarılar elde etti. 2014’te kainat 8’incisi olan Çoban, 2016’da da 4’üncülük elde etti. Çoban, geçtiğimiz yıl ise Almanya’da kainat 2’ncisi oldu. 

Yorumlar (0)
19°
açık