16 Aralık 2016 Cuma 10:39
Urla’nın sokaklarına renkli dokunuş
İzmir’in Urla ilçesinde, belediye tarafından yapılan yol yenileme, kaldırım döşeme ve peyzaj çalışmaları kentin görünüşünü değiştirdi.
banner505
Urla Belediyesi, ’daha güzel bir Urla için’ sloganı kapsamında ilçede çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında, Fen İşleri Müdürlüğü öncülüğünde Urla’nın sokaklarında yol yenileme, kaldırım döşeme ve alan düzenlemesi çalışmaları devam ederken, peyzaj çalışmaları da hızlandı. İlçenin birçok caddesinde peyzaj çalışmaları yapan belediyenin park bahçeler ekibi, rengarenk çiçekler dikerek kentin görünüşünün değiştirdi. Urla Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü de, ağaç budama, park temizliği, çevre düzenlemesi gibi işlemleri hızlandırdı. Yapılan bu çalışmalarsa vatandaşları memnun etti. "Biz hizmet için geldik. Urla’yı daha yaşanabilir bir ilçe yapmak için çabalıyoruz" diyen Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, şöyle konuştu:
"Biz ne yapıyorsak Urlamız ve halkımız için yapıyoruz. Daha temiz ve daha güzel bir Urla için çalışma arkadaşlarım sürekli görev başındalar."