Ünlü oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nu 'Bavul' isimli oyunda andılar

Sam Bobrick tarafından yazılan, Ekin Tuncay Turan tarafından Türkçeye çevrilen ve Levent Tülek tarafından yönetmenliği yapılan; Bekir Aksoy ile birlikte Çiçek Dilligil, Mert Asutay gibi ve Yasemin Hadivent gibi usta isimlerin oynadığı Bavul isimli oyun geçtiğimiz gece Caddebostan Kültür Merkezi içerisinde yeni sezon için merhaba dedi. Oyunda izleyiciler, vefat eden usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu için 1 dakikalık saygı duruşundu bulundu.

İzmir 06.10.2019, 12:56
Ünlü oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nu 'Bavul' isimli oyunda andılar

Sam Bobrick tarafından yazılan, Ekin Tuncay Turan tarafından Türkçeye çevrilen ve Levent Tülek tarafından yönetmenliği yapılan; Bekir Aksoy ile birlikte Çiçek Dilligil, Mert Asutay gibi ve Yasemin Hadivent gibi usta isimlerin oynadığı 'Bavul' isimli oyun geçtiğimiz gece Caddebostan Kültür Merkezi içerisinde yeni sezon için merhaba dedi.

Tiyatro severler tarafından çok büyük bir ilgi gösterilen bu oyununun sonunda ise Bekir Aksoy; ''Bugün burda sizleri güldürürken aslında bizim içimiz bir yandan da kan ağlıyordu. Ustamız, büyük oyuncu Tarık Ünlüoğlu için bir dakikalık saygı duruşu rica ediyorum'' cümlesini kurduğunda salon içerisinde yer alan bütün izleyiciler alkışlarla ayağa kalkıp 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu.

Yorumlar (0)