Ulviye Koçak Aliağa’yı salladı

İzmir’in Aliağa ilçesinde sahne alan AĞABAND grubunun bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Ulviye Koçak oldu. Müzik piyasasına sunduğu ‘Allah Aşkına Yapma’ albümü ile kendisini tüm Türkiye’ye tanıtan başarılı şarkıcı Ulviye Koçak,...

İzmir 12.08.2017, 16:51
Ulviye Koçak Aliağa’yı salladı

İzmir’in Aliağa ilçesinde sahne alan AĞABAND grubunun bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Ulviye Koçak oldu. Müzik piyasasına sunduğu ‘Allah Aşkına Yapma’ albümü ile kendisini tüm Türkiye’ye tanıtan başarılı şarkıcı Ulviye Koçak, seslendirdiği bir birinden güzel şarkılarıyla Aliağalı müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Aliağa’da yaz akşamlarının klasiği haline gelen konserde Aliağalıların yakından tanıdığı başarılı şarkıcı Ulviye Koçak, AĞABAND grubunun misafiri olarak sahne aldı. Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanında gerçekleştirilen konser, AĞABAND grubunun seslendirdiği şarkılar ile başladı. Ardından Aliağalıların sabırsızlıkla beklediği Ulviye Koçak sahne aldı. Ulviye Koçak, konserine müzik piyasasında hit olan ‘Allah Aşkına Yapma’ adlı parçasıyla başladı. Aliağalı hayranlarıyla ilk kez buluşan Ulviye Koçak, muhteşem sesiyle Aliağalıları adeta coşturdu. Ulviye Koçak’ın söylediği tüm şarkılara eşlik eden Aliağalılar Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanında çimlerin üzerinde müziğin keyfini doyasıya çıkarttı.

Yoğun ilgi gören konseri Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar da müzik severler ile birlikte izledi. Seyirciler arasında oturan Başkan Serkan Acar, söylenen şarkılara Aliağalılarla birlikte eşlik etti. Solist Onur Yılmaz’ın daveti ile sahneye gelen Başkan Serkan Acar, sahne alan tüm müzisyen ve solistlerin Aliağa’nın bir değeri olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Verdikleri birbirinden güzel konserler ile bu yaz bizlere çok güzel günler yaşattılar. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Aliağalı olan Ulviye Koçak’a da çok teşekkür ediyorum. Çok başarılı bir sanat hayatı yaşayacağına inanıyorum. En büyük teşekkürü ise bu kalabalığı oluşturan siz Aliağa halkına ediyorum. Sizler her şeyin en iyisine layıksınız.”

Başkan Acar söylediği parçayla alkış aldı

Başkan Serkan Acar, yaptığı konuşmanın ardından solistlerden gelen yoğun istek üzerine sahnede ‘Beyaz Giyme Toz Olur’ türküsünü seslendirdi. Başkan Serkan Acar’ın solist Hande Ülker Şen ile birlikte söylediği türkü izleyenlerden büyük alkış aldı. Başkan Serkan Acar, daha sonra grubun söylediği hareketli şarkılarla coşan seyircilerle birlikte karşılıklı fidayda oynadı. Yaklaşık üç saat süren konser AĞABAND grubu üyelerinin ve Ulviye Koçak’ın birlikte seslendirdiği şarkılar ile sona erdi.

Koçak’tan teşekkür

Müziğe Aliağa’da başladığını belirten Ulviye Koçak, şöyle konuştu:

“İlk konserlerimi Aliağa’da vermeye başladım. Bu akşam sanat hayatımın ilk halk konserini burada vermekten dolayı çok mutluyum. AĞABAND burada çok güzel bir müzik grubu oluşturdu. AĞABAND’ın misafiri olarak burada bulunuyorum. Aliağa’da müzik dinlemeyi seven binlerce insan var. Beni buraya davet eden AĞABAND grubuna ve bu güzel gecede bizleri dinlemeye gelen tüm Aliağalı müzikseverlere çok teşekkür ediyorum.”
Yorumlar (0)
20°
açık