Tuncay Özkan Buca'da ki CHP kaosu ile ilgili konuştu

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan Buca ilçesinde yaşanan adaylık sürecine dair konuştu. Suat Nezir'in adaylıktan çekilip, yerine Erhan Kılıç'ın getirilmesi konusunda hedefe konan Tuncay Özkan ilk kez konuştu.

İzmir 15.03.2019, 17:23
Tuncay Özkan Buca'da ki CHP kaosu ile ilgili konuştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Buca'da aday belirleme konusunda okları üzerine çekmiş, hatta CHP içerisinde Suat NEzir'i adaylıktan çekenin Tuncay Özkan ve İl Başkanı Deniz YÜcel olduğu iddia edilmişti. Chpli vekil Özkan, kafaları karıştıran Erhan Kılıç ve Buca konusunda konuştu. 
SONUÇLAR TOKAT GİBİ İNECEK

Buca konusunda seçim bittikten sonra detaylı konuşacağım. Nisan’da hakikat bazılarının suratına tokat gibi inecek. Ben hiçbir adayla baş başa, birebir görüşme yapmadım. Ben hiçbir adaya ‘belediyeyi ben yöneteceğim’ gibi laflar etmedim. Görüşmeler en az 5 kişinin huzurunda yapıldı. Bugün ne söylediklerimi saklayarak kamuoyuna yansıtanlar çok utanacak.
 
827 ADAY ADAYIYLA GÖRÜŞTÜM

Ben hiçbir adayla birebir görüşmedim. Partinin ilkeleri dışında adaylara hiçbir şey demedim. Hepsi şahitlidir. Ben süreçte bin 827 aday adayıyla görüştüm. Benim bütün aday adaylarımıza, adaylarımıza her yerde söylediğim her şey nettir.

Yorumlar (0)