Toprak Ana günü Foça’da kutlandı

İzmir’in Foça ilçesinde, SlowFood Foça Zeytindalı Birliği öncülüğünde Toprak Ana Günü nedeniyle etkinlikler düzenlendi.Foça Belediyesi ve Halim Foçalı Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğiyle, SlowFood Foça Zeytindalı Birliği öncülüğünde...

Toprak Ana günü  Foça’da kutlandı
İzmir’in Foça ilçesinde, SlowFood Foça Zeytindalı Birliği öncülüğünde Toprak Ana Günü nedeniyle etkinlikler düzenlendi.
Foça Belediyesi ve Halim Foçalı Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğiyle, SlowFood Foça Zeytindalı Birliği öncülüğünde Toprak Ana Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikler yoğun ilgi gördü. Çeşitli etkinliklerin düzenlendiği programda, konunun uzmanları da katılımcılara aktardı.
Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, günün önemine dikkat çekerek, "Burada bir farkındalığı oluşturuyoruz. Medeniyetler kenti Foça da birçok yere örnek olabilecek bir çalışma. Toprak Ana Gününün yaşam tarzı içindeki değerleri ortaya çıkarabilmesi anlamında çok önemli olduğunu düşünüyorum. Katkı koyduğunuz için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ve eşi Derya Demirağ, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
YORUM EKLE