Toplu Konut İdaresi'nden (TOKİ) 'Açık artırma yönetimi' ile satış!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ülkenin pek çok ilinde iş yeri ve konutu açık artırma yönetimiyle satışa sunuyor. Adana,  Ankara, Bolu, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Hatay,İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Malatya, Muş, Siirt, Tekirdağ, Tokat ve Yozgat illerinde yapılacak satışların tarihi belli oldu. Detaylar haberimizde...

İzmir 07.04.2019, 12:45
Toplu Konut İdaresi'nden (TOKİ) 'Açık artırma yönetimi' ile satış!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ülkenin pek çok ilinde iş yeri ve konutu açık artırma yönetimiyle satışa sunuyor. Adana,  Ankara, Bolu, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Hatay,İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Malatya, Muş, Siirt, Tekirdağ, Tokat ve Yozgat illerinde yapılacak satışların tarihi belli oldu.

22 ilde onlarca ev ve iş yeri satışa sunulacak!

TOPLU  Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 22 ilde 198 iş yeri ile 6 ilde 25 adet konutu 'Açık Artırma Yöntemi' ile satışa sundu.

Tarihi belli oldu

Açık Artırma, 25 Nisan günü saat 13.00'te TOKİ'nin Ankara Bilkent'teki Merkez Binası'nda ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecek.

Alıcılar Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Bartın, Bolu, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kırşehir, Konya, Kütahya, Malatya, Muş, Siirt, Tekirdağ, Tokat ve Yozgat şehirlerinde satışa sunulan iş yerlerine yüzde 10, yüzde 15, yüzde 25, yüzde 50 ve peşin 60, 120 ay vade ile sahip olabilecekler.

Ayrıca Kocaeli Dilovası, Eskişehir Odunpazarı, İzmir Torbalı, Mardin ve Samsun şehirlerinde satışa sunulan konutlara yüzde 25 peşin, 120 ay vade, Ankara'da satışa sunulan villaları ise yüzde 10, yüzde 15, yüzde 25 peşinat ve 96, 108, 120 ay vade seçenekleri ile satın alabilecekler.

Yorumlar (0)