Teknoloji bağımlılığına karşı tiyatro

İzmir’in Menderes ilçesindeki okullarda, teknoloji bağımlılığına karşı "Arkadaşım Ben Geldim" isimli tiyatro oyunu sergilenmeye başlandı.Çocukları teknoloji bağımlılığından uzak tutmak, sosyal gelişimleri ve aile içi iletişimlerini...

Teknoloji bağımlılığına karşı tiyatro

İzmir’in Menderes ilçesindeki okullarda, teknoloji bağımlılığına karşı "Arkadaşım Ben Geldim" isimli tiyatro oyunu sergilenmeye başlandı.

Çocukları teknoloji bağımlılığından uzak tutmak, sosyal gelişimleri ve aile içi iletişimlerini arttırmak amacıyla Menderes Belediyesi tarafından, "Arkadaşım Ben Geldim" isimli tiyatro oyununu sergilenmeye başlandı. Dizi oyuncusu ve tiyatro sanatçısı Gülnihal Demir tarafından sergilenen oyunun, ilçedeki tüm ilkokullarda sahneleneceği belirtildi.

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, amaçlarının iyi bir nesil yetiştirmek olduğunu belirterek, "Hayatımızın bir gerçeği teknoloji; ancak çocuklarımızın da teknolojiyle iç içe olmalarının yanı sıra bağımlı olmalarının önüne geçmek için ilkokullarımızda tiyatro gösterilerine başladık. Tüm çocuklarımıza armağanımız olan tiyatro oyunumuz ile onların sosyal gelişimlerini ve aile içerisindeki iletişimlerini arttırmayı amaçlıyoruz. Böyle anlamlı ve önemli projede emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.
YORUM EKLE