Son dakika! İzmir'de o ilçelerin adayları netleşti! İşte CHP İzmir ilçe başkan adayları...

Son dakika İzmir haberleri... Vatandaşlar CHP İzmir başkan adayları açıklamalarını merakla beklerken İzmir'in o ilçeleri netleşti. İşte netleşen CHP İzmir ilçe başkan adayları...

İzmir 16.01.2019, 16:18
Son dakika! İzmir'de o ilçelerin adayları netleşti! İşte CHP İzmir  ilçe başkan adayları...

Son dakika İzmir haberleri... Vatandaşlar CHP İzmir başkan adayları açıklamalarını merakla beklerken İzmir'in o ilçeleri netleşti. İşte netleşen CHP İzmir ilçe başkan adayları... CHP İzmir için bugün büyük gün. İzmirliler CHP İzmir başkan adayları ne zaman açıklanacak diye beklerken genel merkezde sıcak saatler yaşanıyor. 

CHP ile İYİ Parti ittifakında İzmir'de 5 ilçe adayının netleştirildiği duyuruldu. Henüz net bir açıklama olmamakla birlikte netleştiği konuşulan CHP İzmir ilçe başkan adayları şöyle:

ALİAĞA- Özcan Durmaz

KEMALPAŞA- Rıdvan Karakayalı

KINIK - Ahmet Özkan 

ÖDEMİŞ- Cumhur Şener

PM'den çıkması beklenen sonuca göre parti;  Aliağa’da Özcan Durmaz'ı, Kemalpaşa’da Rıdvan Karakayalı'yı, Kınık'ta Ahmet Özkan'ı, Ödemiş'te Cumhur Şener'i aday olarak belirledi.  

Gün içinde Torbalı’da Övünç Demir'in, Menderes'te Celil Anık'ın aday gösterileceği ifade ediliyordu. Selçuk'ta ise ilk olarak Filiz Ceritoğlu Sengel'in daha sonra da Emir Cömert'in aday ilan edileceği gündeme gelmişti. Fakat daha sonra Torbalı, Menderes ve Selçuk'un geri çekildiği aktarıldı. 

Yorumlar (0)
20°
açık