Son dakika... İzmir'de ilçe başkanına bıçaklı saldırı! Abdurrahman Aydemir yaralandı!

Son dakika.. İzmir Aliağa Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Abdurrahman Aydemir bıçaklı saldırıya uğradı. Simit alırken uyuşturucu bağımlısı bir gencin saldırısına uğrayan Aydemir Aliağa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Detaylar haberimizde...

İzmir 21.03.2019, 11:09 21.03.2019, 11:22
Son dakika... İzmir'de ilçe başkanına bıçaklı saldırı! Abdurrahman Aydemir yaralandı!

Son dakika.. İzmir Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahman Aydemir bıçaklı saldırıya uğradı. Simit alırken uyuşturucu bağımlııs bir gencin saldırısına uğrayan Aydemir Aliağa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 

Uyuturucu kullanan kişi başkana saldırdı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir’in bıçaklı saldırıya uğradığı öğrenildi. Aliağa Devlet Hastanesine kaldırıldığı belirtilen Aydemir’in sağlık durumunun hayati bir tehlike taşımadığı aktarıldı. Aydemir’in tedavisi tamamlandıktan sonra evine gönderildiği ifade edildi. Olayın siyasi bir nitelik taşımadığı belirtildi. Başkan Aydemir’in simit aldığı sırada uyuşturucu bağımlısı olduğu belirtilen bir genç tarafından yaralandığı aktarıldı.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala siyasi partilerin seçim bürolarına yapılan saldırılar ve Selçuk Belediye Başkan Adayı Osman Başterzi’nin vurulmasından sonra gerçekleşen hadise yürekleri ağızlara getirdi. Fakat yaşanan saldırı olayının münferit olduğu ifade edildi. 

Yorumlar (0)