banner123

SON DAKİKA! İZMİR'DE CANLI BOMBA ŞÜPHESİ İLE GÖZALTI!

İZMİR KONAK'TA İKİ KİŞİ CANLI BOMBA ŞÜPHESİ İLE GÖZALTINA ALINDI!

İzmir 19.03.2016, 14:42 04.01.2019, 14:05 M. Fatih DEMİR
SON DAKİKA! İZMİR'DE CANLI BOMBA ŞÜPHESİ İLE GÖZALTI!

İstanbul İstiklal Caddesi'nde canlı bombanın patlamasının ardından, İzmir Konak'ta da gelen ihbarlar üzerine iki canlı bomba şüphelisi yakalandı.

İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde Kaymakamlık önünde canlı bomba saldırısından sonra İzmir'de de canlı bomba paniği yaşandı. Valilik ve Emniyet Müdürlüğü İzmir halkını sosyal medyada yayılan haberlere itibar etmemeleri yönünde uyarırken şüpheli durumlara karşı da dikkatli olmaya çağırdı. 

Emniyet ve Valilik halka sürekli uyarılarda bulunarak özellikle halka panik meydana getirecek sosyal medyada üretilen paylaşımlara itibar edilmemesini söyledi.

Diğer taraftan İstanbul'da meydan gelen canlı bomba intiharından sonra İzmir'de de güvenlik önlemleri arttırıldı.
Günlük önlemlerin arttırılmasından sonra İzmir Konak'ta iki canlı bomba şüphelisinin yakalandığı ve sorguya alındığı bildirildi.

Terörle Mücadele ekiplerinin, canlı bombaları şüphelilerinin izlediği ve Konak'ta yakalanarak sorguya alındığı bildirildi.Yetkililer AVM ve benzeri kalabalık meydanlarda şüphelendikleri herhangi bir olayla karşılaştıklarında acilen güvenlik güçlerine bildirmelerini istedi. 

İzmir Valisi Mustafa Toprak Twitter hesabından, sosyal paylaşım siteleri üzerinden yapılan ‘canlı bomba yakalandı’ paylaşımların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

 

Yorumlar (53)
haci BAS 3 yıl önce
O.... bende kürdüm bu ülkenin ekmeğini suyunu içiyorsunuz birde ihanet ediyorsunuz Allahım bu insanları bildiği gbi yapsin
URFALI 3 yıl önce
Bende Kürt'üm aynen dediğin gibi kardeşim bu ihanet eden müptezellerin kürtlükle alakası yok kürt adam mert adamdır vatanına toprağına sahip çıkan adamdır,ülkem için tuncelide 2 şehit verdim ailemden kürdistan diğer bir yer hiç bir zaman olmayacaktır.Şanlı Ayyıldızlı Bayrağımız Herzaman Dalgalanacaktır.Vatan = Anadır, ihanet edenler vatansız ne olduğu belirsiz hainlerdir.RABBİM birliğimizi beraberliğimizi kardeşliğimizi ve vatanımızı korusun.
Aysenur 3 yıl önce
Bunlar ne türk ne kürt kardeşim, bunlar pkk'lı, bunlar terörist.. teröristin ırkı ve dini yoktur.... lütfen birbirimizi koruyup kollayalım
ZtX 3 yıl önce
Metro, İzban ve Avmlerde ki güvenlik önlemleri arttırılsın... Hiç bir zaman güvenlik görevlileri işlerini yapmıyor kontrol sıfır... Başımıza gelmeden bazı şeylerin önüne geçilmeli...
hamza elbir 3 yıl önce
İZBAN'DA GÜVENLİK SIFIR DENİLEBİLECEK KADAR AZ , YARIN BİR GÜN İZMİR'DE PATLAMA OLURSA ALLAH KORUSUN, BUNUN SORUMLUSU TEDBİR ALMAYAN GÜVENLİK GÜÇLERİDİR. İZBAN'DA BAYANLARIN ÇANTALARI DIŞINDA HİÇKİMSEYE ARAMA YAPILMIYOR.
turk 3 yıl önce
vAllaha bu hdp meclisten gitmedigi sürece bu iş bitmez bunların hepsinin kökünü kurutacak dokunulmazlığı kaldırılacak
murteza 3 yıl önce
Diyelim ki bu şerefsizlerin üzerinden bomba çıktı. EeE patlatmadı diye sorgulamanın ardından adli kontrol şartıyla serbest mi bırakılacak.
a 3 yıl önce
Bugün izbanda indiğim ve bindiğim duraklarda polis gözetimi vardı artık korkuyla dışarı çıkar olduk.
Yildiz sahinkaya 3 yıl önce
Dünyamız bonba dan patlamasi ndan bıktık güzel dunya yaşamak istiyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın