Selçuk Semt Garajı'nın büyük bir bölümü tamamlandı!

Selçuk Semt Garajı'nın büyük bir bölümü tamamlandı. İzmir Selçuk’ta mimarisi ve donanımıyla büyük beğeni toplayacak semt garajını kazandırmak için geri sayıma başlandı.

Selçuk Semt Garajı'nın büyük bir bölümü tamamlandı!

Selçuk Semt Garajı'nın büyük bir bölümü tamamlandı. İzmir Selçuk’ta mimarisi ve donanımıyla büyük beğeni toplayacak semt garajını kazandırmak için geri sayıma başladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin en önemli turizm lokasyonlarından biri olan Selçuk’ta mimarisi ve donanımıyla büyük beğeni toplayacak semt garajını kazandırmak için geri sayıma başladı. İlçenin yoğun turist potansiyelini göz önünde bulundurularak hem görsel hem işlevsel anlamda özel olarak hazırlanan semt garajının yüzde 65’i tamamlandı.

''KULLANICI DOSTU'' TASARIM ANLAYIŞI

''Kullanıcı dostu'' tasarım anlayışıyla tüm güncel yönetmeliklere uyumlu bir biçimde ve engelli bireylerin her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde hazırlanan Selçuk Semt Garajı’nın dış cephe imalatları, istinat duvarları, mekanik ve elektronik tesisatı, seramik döşemesi ve cam giydirme işlemleri devam ediyor.

Yaklaşık 15 milyon liralık yatırımla hizmete girecek garaj, büyükşehir Belediyesi'ne ait 10 bin m² büyüklüğündeki arazide inşa ediliyor. İsabey Mahallesi'nde yer alan yeni semt garajı, 16 minibüs ve 15 otobüs peronuyla ilçenin ulaşım ihtiyacına cevap verecek. Selçuk Semt Garajı, yaklaşık 100 araçlık kapalı ve açık otoparklarının yanısıra nitelikli ve ferah bekleme alanları, kafe, büfe, market ve bilet satış ofisi gibi sosyal-ticaret alanlarına da sahip olacak.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 09:38
YORUM EKLE