Selçuk kent konseyinin yeni başkanı belli oldu

Selçuk Kent Konseyinin 8. olağan genel kurul toplantısında, oyların büyük çoğunluğunu alan Atay Tozlu yeni başkan oldu.Selçuk Kent Konseyinin 8. olağan genel kurul toplantısı, Selçuk Belediyesi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Salonunda yapıldı....

Selçuk kent konseyinin yeni başkanı belli oldu
Selçuk Kent Konseyinin 8. olağan genel kurul toplantısında, oyların büyük çoğunluğunu alan Atay Tozlu yeni başkan oldu.
Selçuk Kent Konseyinin 8. olağan genel kurul toplantısı, Selçuk Belediyesi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Salonunda yapıldı. Yapılan seçimlerde, oyların büyük çoğunluğunu alan Atay Tozlu yeni başkan seçildi.
İki yıl önce kent konseyini kurarak güzel bir başlangıç yaptıklarına ve iki yılda önemli bir yere geldiklerine dikkat çeken Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı, "Bu bir bayrak yarışıysa, ben inanıyorum ki bundan sonraki süreçte kent konseyinde yeni görev alacak arkadaşlarımızın bu bayrağı çok daha iyi noktalara taşıyacaklardır. Bir şeyleri var etmek ve sağlıklı bir şekilde ileri taşımak çok kolay bir mesele değildir. Demokratik anlayış içerisinde bunu ortaya koymak istiyorsak o zaman eleştirileri dikkatte almamız lazım ve bu anlayışı da hakim kılmak zorundayız. Burada önemli olan ‘benim düşüncem de olacak’ anlayışını yok etmek ve farklı seslerin, farklı düşüncelerin kendi bünyemiz içesinde kent konseyi içesinde yer almasını sağlamaktır. Kent Konseyinin kuruluş amacı da budur zaten” diye konuştu.
YORUM EKLE