Şakran Cezaevinde 150 mahkuma seminer

İzmir’in Aliağa ilçesindeki sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, 150 hükümlünün katıldığı seminerde aile içi iletişim ile öfke kontrolü eğitimi verildi.Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hayata geçirdiği sosyal sorumluluk...

Şakran Cezaevinde 150 mahkuma seminer
İzmir’in Aliağa ilçesindeki sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, 150 hükümlünün katıldığı seminerde aile içi iletişim ile öfke kontrolü eğitimi verildi.
Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, Şakran Açık Cezaevindeki 150 hükümlü seminerde bir araya geldi. Seminerde, aile içi iletişim ile öfke kontrolü hakkında bilgiler verildi. Aliağa Şehit Yüzbaşı Oğuz Özgür Çevik Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Erkan Bakırbilek ile Gazi Ortaokulu Rehber Öğretmeni İrem Altunten, bir sunumla katılımcılara eğitim verdi. Seminerin iki güb boyunca devam edeceği kaydedildi.
Seminere, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse, Aliağa Şube Müdürü Zehra Tuba Kabakçıoğlu, Cezaevi Müdürü Yusuf Altun de katıldı. Şakran Açık Cezaevindeki yaklaşık 150 hükümlünün katıldığı seminerde Aliağa Şehit Yüzbaşı Oğuz Özgür Çevik Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Erkan Bakırbilek ile Gazi Ortaokulu Rehber Öğretmeni İrem Altunten sunum yaptılar.
YORUM EKLE