ÖZDİLEK İZMİR AVM 16. YILI KUTLAMALARI BAŞLIYOR

Özdilek Holding yatırımı olarak 15 Kasım 2001 tarihinde açılan ve açıldığı günden itibaren müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışıyla İzmirlilerin en çok tercih ettiği alışveriş merkezleri arasında yer alan İzmir Özdilek AVM, 16. Yılını etkinlikler, kampanyalar ve indirimlerle kutlamaya hazırlanıyor.

ÖZDİLEK İZMİR AVM 16. YILI KUTLAMALARI BAŞLIYOR

Türkiye Tekstil ve Perakende sektörünün parlayan yıldızı Özdilek Holding’in 2001 yılında İnciraltı’nda açtığı ve İzmir’in ilk alışveriş merkezlerinden olan Özdilek Alışveriş Merkezi 16. Yılını geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

Birbirinden renkli etkinlikler

Özdilek İzmir AVM’nin 16. Yılı kutlamaları kapsamında 18 Kasım Cumartesi günü saat 13.00’de ünlü manken ve oyuncu İpek Tanrıyar’ın sunumu ile gerçekleşecek olan özel pasta kesimi etkinliğinin ardından yapılacak olan “İpek Tanrıyar ile Eğlenceli Yarışmalar” etkinliğinde Özdilek İzmir AVM misafirleri keyifli vakit geçirecek.

Özdilek İzmir AVM 16.Yıl etkinliklerinde minik misafirlerini de unutmadı. Dünyaca ünlü sevilen çizgi film karakterleri Maşa ile Koca Ayı gösterisi 18 – 19 Kasım tarihlerinde 14.00 – 16.00 ve 18.00 saatlerinde Özdilek İzmir AVM ’de minik dostlarıyla buluşacak. Maşa ve Koca Ayı çocuklarla birlikte oyunlar oynayacak, şarkılar söyleyip dans edecek etkinlik sonunda ise bol bol hatıra fotoğrafı çektirecek.

Doğayla içiçe alışveriş

Balçova-İnciraltı’nda doğayla iç içe, Çeşme yoluna 3 km mesafede bulunan Özdilek İzmir Alışveriş Merkezi’nde kendi yönetiminde olan Özdilek Mağaza, Özdilek Market, Kafe Safahat ve Safahat Lokantası birimleriyle 16 yıldır İzmirlilerin göz bebeği olmaya devam ediyor.

İzmirlilerin vazgeçilmezi

Ziyaretçilerini 2001 yılından bu yana ağırlayan İzmir’in prestijli alışveriş merkezlerinden Özdilek Alışveriş Merkezi, zengin marka karması, yıl boyunca süren etkinlikleri ve avantajlı kampanyalarıyla bir yaşam merkezi olarak İzmirlilerin vazgeçilmezi olmaya devam edecek.

- Ege Haber
Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 16:07
YORUM EKLE