MHP’liler Karşıyakalılarla Kahvaltıda Buluştu

İzmir Milliyetçi Hareket Partisi Karşıyaka İlçe Başkanlığı ve Kadın kolları Atatürk’ü Anma Günü olan 10 Kasım programının ardından, Alaçatı Kafe’de kahvaltı programı düzenledi. Program kapsamın MHP’li yöneticiler, Karşıyakalılarla bir araya geldi.

İzmir 11.11.2019, 16:42 11.11.2019, 16:45
MHP’liler Karşıyakalılarla Kahvaltıda Buluştu

MHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen programa Şehit Aileleri Derneği ve Yavrukurt Su Damlası Derneği üyesi kadınların da katıldı.  İlginin büyük olduğu programda Atatürk ile ilgili şiirler okundu, anılar anlatıldı. Parti üyesi kadınlarla, Karşıyakalı kadınların kaynaştığı programda sıcak bir sohbet de gözlerden kaçmadı.

Programa, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanoğlu, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, İl Kadın Kolları Başkanı Sibel Arat, İl Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Toptan ve Adnan Saylan, Karşıyaka İlçe Başkanı Akif Yılmaz, Karşıyaka İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülden Yıldırım Karşıyaka Belediye Meclisi Üyesi Seher Dikmen, ilçe yöneticileri, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Yüksel Çelik, Yavrukurt Su Damlası Derneği Başkanı Asuman Günüç, parti üyeleri ve Karşıyakalılar katıldı.

Yorumlar (0)