Meral Akşener İzmir Mitingi ve Muharrem İnce İzmir Mitingi ne zaman olacağı tarih belli oldu

Muharrem İnce ve Meral Akşener'in İzmir Mitinginin ne zaman olacağı tarihleri belli oldu. CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyası kapsamında İzmir'e iki kez gelecek. Gündoğdu Meydanı'nda gerçekleşecek Büyük İzmir Mitingi öncesi İnce 27 Mayıs Pazar günü izmir'de geniş çaplı bir tur atarak vatandaşlarla bir araya gelecek. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise İzmir'de gerçekleştirecek büyük mitingin tarihi belli oldu.

Meral Akşener İzmir Mitingi ve Muharrem İnce İzmir Mitingi ne zaman olacağı tarih belli oldu

Türkiye 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı erken seçimine kilitlenirken, Cumhurbaşkanı adayları da saha çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Muharrem İnce ve Meral Akşener'in İzmir Mitinginin ne zaman olacağı tarihleri belli oldu. CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyası kapsamında İzmir'e iki kez gelecek. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise İzmir'de gerçekleştirecek büyük mitingin tarihi 22 Haziran'da yapılacak.

Seçim kampanyasını 4 Mayıs’ta Birinci Meclis önünden başlatan ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce de il il dolaşarak vaatlerini anlatmaya devam ederken, süreçte merakla beklenen programı da belli oldu.

MUHARREM İNCE 27 MAYIS VE 24 HAZİRAN'DA İZMİR'DE

17 Mayıs-24 Haziran tarihleri arasını kapsayan programa göre Muharrem İnce İzmir’e iki kez gelecek. CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı önce 27 Mayıs Pazar günü kente gelerek ikinci bölge turu atıp vatandaşlara seslenecek, ardından 21 Haziran Perşembe günü Büyük İzmir Mitingi’nde Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleşecek.

İnce’nin 27 Mayıs’ta İzmir temasları Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Çiğli, Dikili, Foça, Karşıyaka, Kınık, Kiraz, Menemen, Ödemiş ve Tire ilçelerini kapsayacak.

MERAL AKŞENER İZMİR MİTİNGİ 22 HAZİRAN 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 22 Haziran günü İzmir Mitingini Gündoğdu Meydanı'nda gerçekleştirecek.

YORUM EKLE