Menemen'de Ak Parti'yi desteleyeceğini söyledi, işinden oldu

CHP Menemen Belediyesi'nde Temizlik İşleri Amiri olarak çalışan Göksel Arsoy, Ak Parti Adayını destekleyeceğini söyleyince işinden oldu

Menemen'de Ak Parti'yi desteleyeceğini söyledi, işinden oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Menemen İlçe Teşkilatı’ndan yapılan açıklamaya göre; Menemen Belediyesi’nde, Temizlik İşleri Amiri görevinde bulunan Göksel Arsoy, kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildi.

Açıklama da; "CHP tüzüğünün 68. Maddesinin b,d ve e bentlerini ihlal ettiği gerekçesiyle İl Disiplin Kuruluna sevk edilen Göksel Arsoy; AKP'nin aday tanıtım toplantısına katılmış ve sosyal medya hesabından da; ‘Kendi öngörümle Durmaz Bayraktar ve birbirinden değerli Menemen'li Meclis üyesi kardeşlerimle birlikte yol almaya karar verdim. Karar verirken Tahir başkanın da fikrini aldım. O'da bana 'herkes kararında özgürdür oğlum' dedi."

Öbür yanda ise Menemen Belediyesi'nde yıllardır danışman olarak görev yapan eski İL Genel Meclis Üyesi Abdurrahman Demirci'nin Menemen Belediyesi'nde çalışan oğlu Serkan Demirci de eşi ile birlikte CHP'den istifa ederek AK Parti'ye katıldığı belirtildi.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı DURMAZ BAYRAKTAR Kimdir?

Durmaz Bayraktar, 7 Mart 1977 tarihinde Menemen'de dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi Menemen'de tamamladı. Bayraktar, Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1998 yılında mezun oldu. Menemen'de 8 yıl avukatlık yaptıktan sonra Van, İzmir ve Denizli illerinde Cumhuriyet Savcısı olarak görev yaptı.


Durmaz Bayraktar, evli ve üç çocuk babasıdır

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 11:43
YORUM EKLE