15 Aralık 2016 Perşembe 10:53
Menderes’teki diş hastanesi vatandaşları rahatlattı
İzmir Eğitim Diş Hastanesi ve İzmir Güney Sekreterliği işbirliği ile Menderes’te hizmete açılan Menderes Semt Polikliniği ilçe halkını rahatlattı. Menderes’ten farklı ilçelere gitmek zorunda kalan hastalar, artık Semt Polikliniği’nde tedavi olabiliyor.
Poliklinikte 8 hekim ile hizmet verirken, entegre sisteminde dolgu, hareketli ve sabit protez, cerrahi, pedodonti, periodontoloji (diş ve diş eti hastalıkları gibi farklı alanlarda ) teşhis ve tedaviler de gerçekelştiriliyor
banner505
Bütün çabalarının vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak olduğunu belirten İzmir Eğitim Diş Hastanesi Başhekimi Mehmet Sinan Evcil, “Hastanemizde; ağız ve diş sağlığı alanında hizmete kolay ulaşabilmeyi, etkin tedavi ve takibi, hasta ve çalışan haklarını koruyan, kaliteli, güvenilir, çağımız teknolojisi ile donatılmış, güler yüzlü ekibimizle sağlık hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Menderesli vatandaşlarımız da hastanelerimizin her türlü imkanından en iyi şekilde faydalanmaktadır” dedi.
Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’ya da desteklerinden dolayı teşekkür eden Evcil, sağlık hizmetlerinin farklı ilçelerde de devam edeceğini dile getirdi.