Menderes'te iş görüşmesine giden kadına saldırı

Menderes'teki İTOB Organize Sanayi Bölgesi'ne bir fabrikaya iş görüşmesine giden kadın, fabrika bahçesinde ipini koparan köpeğin saldırısına uğradı

İzmir 16.03.2019, 13:52
Menderes'te iş görüşmesine giden kadına saldırı

İzmir Menderes de İTOB Organize Sanayi Bölgesi'ne iş görüşmesine giden Yasemin Anlar'a, fabrikanın bahçesinde zincirini kopartan pitbull ile doberman kırması köpek saldırdı. Köpekten kaçarken düşerek çenesinden yaralanan Anlar, tedaviden sonra fabrika hakkında şikayette bulundu.
Yasemin Anlar, geçtiğimiz Salı günü Menderes'teki İTOB Organize Sanayi Bölgesi'ne bir fabrikaya iş görüşmesine gitti. Görüşme çıkışında Anlar'a, fabrikanın bahçesinde bağlı olan köpek önce havlamaya başladı ardında da pitbull ile doberman kırması köpek zincirini kopartıp, Yasemin Anlar'a doğru koşmaya başladı. Köpekten kaçmaya çalıştığı sırada su kanalına düşen ve çenesinden yaralanan Anlar, güçlükle canını kurtardı. Menderes'te tedavisi yapılan ve çenesine dikiş atılan Yasemin Anlar, fabrika hakkında jandarmaya şikayette bulundu.
Yaralı kadın, bu tür olayların yaşanmaması için insanların daha dikkatli olması gerektiğini belirterek, sorumluların cezalandırılmasını istediğini söyledi.

Yorumlar (0)