Kuşadası’nda Çalışmalar Hız Kesmiyor

Aydın Büyükşehir Belediye ve Kuşadası Belediyesi ekipleri, Türkmen Mahallesi'nde başlatmış olduğu alt yapı ve üst yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, ekipler hafta sonu da çalışmalarına devam etti.

İzmir 02.12.2019, 16:47
Kuşadası’nda Çalışmalar Hız Kesmiyor

Kuşadası Belediye Başkan Yardımcılar Seyfi Seyhan Suvari ile Oğuzhan Turan Türkmen Mahallesi’nde hafta sonu devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi ekipleri tarafından uzun yıllardır alt yapı ve üst yapı hizmeti görmeyen Türkmen Mahallesi’nin 50. Yıl Caddesi ile Gençlik Caddesi arasında kalan bölgesinde başlatılan çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor. Çalışmaların hafta içi mesai saatleri dışında da devam ettiğini belirten Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel“Kuşadası’nı hakkettiği yere getirmek için gece, gündüz, hafta içi, hafta sonu demeden var gücümüzle çalışıyoruz. Uzun yıllardır hizmet görmeyen Türkmen Mahallesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyemiz ile gerçekleştirdiğimiz alt yapı ve üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bölgede çalışmalarımızı en yakın zamanda tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Türkmen Mahallesi’nin 50. Yıl Caddesi ile Gençlik Caddesi arasında kalan bölgesinde başlatılan çalışmalara ilçede doğalgaz alt yapı çalışması yürüten Enerya şirketinde dahil olduğunu belirterek “Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi’nin Türkmen Mahallesi’nde başlattığı çalışmalara doğalgaz altyapısı işi de eklendi. İlçemize doğalgaz altyapısı döşeyen Enerya şirketinin ekipleri Büyükşehir Belediyemizin su hattı ile kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarının ardından bölgeye doğalgaz hattı döşeyecekler. Bu sayede bölgede doğalgaz hattı için yeniden bir kazı çalışması yapılmayacak” dedi.

Yorumlar (2)
Okan 7 gün önce
Hani gözümüzün önünde olmasa çalışmalar inanacaz.yok haftasonu yok mesai dışında çalışıyorlarmis.akşam 5 ten sonra kimse kalmiyor pazar günleri kimse yok her yer rezillik içinde vatandaşlar için alınan hiç bir önlem yok.bir o sokagı kazıyorlar bir ötekini düzensiz sistemsiz esnafların bazıları dükkan kapatmak zorunda kaldı tabi bu belediyeyi ilgilendirmez.2 hafta oldu sadece 1 tane boru döşendi .dogal gaz internet,sözümona temiz su,kanalizasyon bunlarida göz önüne alırsak ki yapılacakmış türkmen mah.deki rezalet uzun süre bitmez.çünki plansız projesiz haybeye çalışılıyor.arti çerçioglu neden yıllardır buralara bir çivi çaktırmadı onuda sorgulamak gerek.hani kuşadasını çok seviyormuş ya..işleri güçleri YALAN DOLAN..
Süleyman SABUNCUOGLU 7 gün önce
Sayın Aydın Büyük Şehir yöneticileri, Birazcıkta DAVUTLAR Mahallesi ne baksanız ne olur.Mesela DAVUTLAR girişindeki “Şhell”benzin istasyonu karşısı KÖROĞLU Sokak . Toz, Çamur,kanalizasyon akıntısı ,kaldırım lar ot ve pislik.KUŞADASI BELEDİYESİ ‘E de yazdık ama icraat yok.