Kukla Tiyatrosu Çocuklarla Özdilek’te Buluştu

05 Ağustos tarihinde yapılan ‘Maymun Arkadaşım‘’ adlı Kukla Tiyatrosu Özdilek İzmir AVM ’de minik izleyicileriyle buluştu.

İzmir 08.08.2017, 15:34
Kukla Tiyatrosu Çocuklarla Özdilek’te Buluştu

Ağustos ayı boyunca her Cumartesi Tiyatro Bisiklet firması tarafından sunulacak olan Kukla Tiyatroları ilk gösterisi ile 05 Ağustos tarihinde çocuklarla buluştu.

Özdilek İzmir AVM etkinlik alanında 05 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen ‘’ Maymun Arkadaşım’’ kukla tiyatrosu etkinliğinde çocuklar keyifli vakit geçirdi.

12 Ağustos tarihinde “Canan Teyze Kurabiye Yapıyor”,  19 Ağustos tarihinde “Çöpümüzü Çöpe Atalım” , 26 Ağustos tarihinde “Kedinin Evi” adlı Kukla Tiyatroları etkinlikleri Özdilek İzmir AVM ’de minik izleyicilerinin beğenisine sunulmaya devam ediyor.  Kukla Tiyatrosu etkinliğinde sergilenecek olan her oyun çocukları eğlendirirken bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Tiyatro etkinliğine katılan tüm çocuklara seans sonlarında 1 oyun yüklü Star Park oyun kartı dağıtıldı.

Önemli gün ve haftalarda düzenlediği etkinliklerle misafirlerinin takdirini toplayan Özdilek İzmir AVM,  Kukla Tiyatrosu etkinlikleri ile çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağladı.

Tarih:  12 Ağustos / 19 Ağustos / 26 Ağustos

Seans: 15.00 / 17.00 / 19.00

Yorumlar (0)
26°
açık