Kılıçdaroğlu'nun ardından Başbakan Binali Yıldırım'da açılış için 22 Nisan'da İzmir'e geliyor!

Başbakan Binali Yıldırım, 22 Nisan Pazar günü geleceği İzmir'de, çocuklarının bağışlarıyla yaptırılan anaokulu ile ilkokulun açılışını gerçekleştirecek. Kemal Kılıçdaroğlu Pazar günü Süper Lig maçları ve uluslararası karşılaşmalara ev sahipliği yapabilecek UEFA standartlarındaki Tire Stadı’nın açılışını gerçekleştirmişti.

Kılıçdaroğlu'nun ardından Başbakan Binali Yıldırım'da açılış için 22 Nisan'da İzmir'e geliyor!

Başbakan Binali Yıldırım, pazar günü saat 12.00'da Karabağlar'ın Selvili Mahallesi'nde çocukları Bahar Büşra Köylübay, Erkam Yıldırım ve Bülent Yıldırım'ın bağışlarıyla yapılan Havva Yıldırım Anaokulu ile 32 derslikli Bahar Yıldırım İlkokulu'nun açılışını gerçekleştirecek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'ndan bir gün önce açılacak olan son teknolojiyle donatılmış okul, sosyal refah düzeyi düşük olan mahallede çocuklara hediye olacak. Başbakan Yıldırım, açılışın ardından Kemalpaşa Belediyesi tarafından bu yıl 2'ncisi düzenlenen Yemek Festivali'nekatılacak. Başbakan, Binali Yıldırım Kent Park'ta Artvin'in yöresel yemeklerinin tadına bakacak, uçurtma şenliğini izleyecek.

28 NİSAN'DA YİNE GELECEK
Başbakan Binali Yıldırım, 28 Nisan Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte partisinin İzmir İl Kongresi'ne katılacak. Kongre önce düzenlenecek mitingte Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte halka seslenecek.

Kemal Kılıçdaroğlu Pazar günü Süper Lig maçları ve uluslararası karşılaşmalara ev sahipliği yapabilecek UEFA standartlarındaki Tire Stadı’nın açılışını gerçekleştirmişti. 

“Hak hukuk adalet” sloganları arasında kürsüye çıkan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Biz çalışıyoruz ama birileri kıskanıyor, eleştireceği yerde gözdağı veriyor, iddianameler hazırlıyorlar. Sanıyorlar ki CHP’liler geri adım atacaklar."  dedi.

YORUM EKLE