Karabağ Engelliler İçin Düğmeye Bastı

Geçtiğimiz Ay Türkiye Sakatlar Derneği İzmir Şubesi Üyelerinin Yaptığı Eylemi Sonlandıran Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Derneğe Kalıcı Bir Yer Sağlamak İçin Harekete Geçti.

İzmir 06.01.2015, 11:38 18.02.2015, 22:59
Karabağ Engelliler İçin Düğmeye Bastı
Geçtiğimiz ay Türkiye Sakatlar Derneği İzmir Şubesi üyelerinin yaptığı eylemi sonlandıran Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, derneğe kalıcı bir yer sağlamak için harekete geçti.

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Türkiye Sakatlar Derneği İzmir Şubesi üyelerine kalıcı bir yer sağlamak için düğmeye bastı. Karabağ, kendisini ziyaret eden İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu ve yönetim kurulu üyelerinden derneğe kalıcı bir yer sağlanması için destek isteyerek, “Yaptıkları eylemi sonlandırırken onlara söz vermiştim. Şimdi bir kampanya başlatalım ve bu kardeşlerimize kalıcı bir yer bulalım. Esnaf Odası olarak siz de bu kampanyaya destek olun” çağrısında bulundu.

Başkan Mutlu ise Karabağ’ın bu önerisini oda üyeleriyle paylaşacaklarını söyledi. Türkiye Sakatlar Derneği İzmir Şube Başkanı Erdem Çerçioğlu da yardımların, Ziraat Bankası Konak Şubesi 54040200-5002 numaralı hesabına yapılabileceğini ifade etti.
Yorumlar (0)
23°
açık