Kadın Futboluna Kadın Eli

Konak Belediyesi'nin Yeni Başkanı Sema Pekdaş, Konak Belediyespor Kadın Futbol Takımının Antrenmanına Gelerek İlk Ziyaretini Gerçekleştirdi Ve Başarı Diledi.

Kadın Futboluna Kadın Eli
Konak Belediyesi'nin yeni Başkanı Sema Pekdaş, Konak Belediyespor Kadın Futbol takımının antrenmanına gelerek ilk ziyaretini gerçekleştirdi ve başarı diledi.

Kadınlar 1. Futbol Ligi'nde normal sezonu en yakın rakibi Ataşehir Belediyespor'un 3 puan önünde tamamlayan Konak Belediyespor'un Play-Off'llar öncesinde Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, takımı ziyaret ederek başarı diledi. Takım kaptanı Didem Taş, Sema Pekdaş'a çiçek vererek yeni görevinde başarılar diledi.

“ÇOK ÖNEMLİ IKI KARŞILAŞMAYA ÇIKACAĞIZ”
Konak Belediyespor'un geçtiğimiz sezon Avrupa Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi ve Konak'ı çok başarılı bir şekilde temsil ettiğini belirten Konak Belediyesi Başkanı Sema Pekdaş, "Kadın futbolunda çok başarılı bir sezon geçirdik. Kadının olduğu her platformda güzellik katıyor. Geçen sezonki başarıları bu sezonda başarılı olarak yaşamak istiyoruz. Takımımıza Play-Off'lar öncesinde başarı diliyorum" dedi. 6 maçlık zorlu play-off maçları oynayacaklarını belirten Konak Belediyespor Teknik Direktörü Hüseyin Tavur, "Bu hafta Ataşehir Belediyespor ile karşılaşacağız ve ardından Karadeniz Ereğli deplasmanında mücadele edeceğiz. 1 hafta içerisinde çok önemli iki karşılaşmaya çıkacağız. Bu karşılaşmayı kazanarak büyük bir avantaj yakalamak istiyoruz. Konak Belediyesi Başkanı Sema Pekdaş antrenmanımıza gelerek bize moral verdi. Sezon sonu ipi göğüsleyerek şampiyonluk kupasını kendisine armağan etmek isiyoruz" diye konuştu. Konak Belediyespor-Ataşehir Belediyesi karşılaşması Cumartesi günü saat 15.00'te Gürsel Aksel Stadı'nda oynanacak.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE