İzmir’de Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Fener Alayı ve konserlerle devam etti

İzmir’de Cumhuriyet’in 93’üncü Yılı Etkinlikleri Kapsamında Cumhuriyet Meydanından Başlayan Fener Alayı Gündoğdu Meydanında Son Buldu. Fener Alayının Ardından Program Konserlerle Devam Etti.

İzmir 29.10.2016, 23:45
İzmir’de Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Fener Alayı ve konserlerle devam etti
İzmir’de Cumhuriyet’in 93’üncü yılı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanından başlayan Fener Alayı Gündoğdu Meydanında son buldu. Fener Alayının ardından program konserlerle devam etti.
Cumhuriyet’in 93’üncü yılı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanından başlayarak Gündoğdu Meydanında son bulan Fener Alayına yediden yetmişe binlerce vatandaş katıldı. Fener Alayından sonra 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ünlü şarkıcı Nilüfer ve Feridun Düzağaç konseri ile devam etti. Konser öncesi bir konuşma yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu birlik ve beraberlik mesajları verdi. Kocaoğlu’nun konuşmasından sonra sahne alan ünlü şarkıcı Nilüfer, vatandaşlara unutamayacakları bir gece yaşattı. Bir grubun Müslüm Gürses’in şarkısı olan ‘Hangimiz sevmedik’ şarkısını talep ünlü şarkıcıdan etmesi üzerine Nilüfer sahneye şarkıyı bilen birini davet etti. Sahneye çıkan Mustafa Kemal Seyhan adında bir vatandaş, ünlü şarkıcı ile birlikte şarkıyı seslendirdi.
Yorumlar (0)
28°
açık