İzmir Yangın!.. Buca'da fabrikada yangın...

İzmir'de fabrikada yangın! Buca ilçesinde Kısıkköy - Karacaağaç Mahallesi civarında faaliyet gösteren bir mobilya fabrikasında yangın çıktı. Çıkan yangına 20 itfaiye aracıyla müdahale edildi.

İzmir 27.07.2018, 21:13 27.07.2018, 21:21
İzmir Yangın!.. Buca'da fabrikada yangın...

İzmir'in Buca ilçesinde mobilya ve yatak üreten bir fabrikada yangın çıktı. 

Karacaağaç Mahallesi yakınlarında faaliyet gösteren mobilya ve yatak üreten fabrikada henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı. 

Çevredekilerin haber vermesinin ardından olay yerine çok sayıda itfaiye aracı, İzmir Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne ait su tankerleri, sağlık ekipleri ve jandarma sevk edildi.
Yaklaşık 20 araçla yangına müdahale eden itfaiye ekipleri fabrikayı saran alevleri kontrol altına almaya çalışıyor.

Bugün akşam saatlerinde, Buca'nın Karacaağaç Mahallesi Yolüstü Sokağı'nda bulanan mobilya ve yatak üretimi yapan fabrikada, bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yanıcı maddeler nedeniyle bir anda fabrikayı alevler sardı. İşçiler kendilerini dışarıya atarken, çevredekiler durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye yaklaşık 20 araçla yangına müdahale ederken, yoğun duman gökyüzünü kapladı. Havadan da görüntülenen yangında, fabrikanın tamamen yandığı görüldü. Ekiplerin yoğun çabasıyla kontrol altına alınan yangında ölen ya da yaralanan olmadı. Fabrikada soğutma çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

Yorumlar (0)
32°
az bulutlu