İzmir Üniversiteli Voleybolcular Başarıya Doymuyor

İzmir Üniversitesi Spor Kulübü Bünyesinde Mücadele Veren Küçük Erkek Voleybol Takımı İzmir Üçüncüsü Olurken Anadolu Yıldızları Karmasında Yer Alan Üç Sporcu Da Türkiye Şampiyonluğu Mutluluğu Yaşadı

İzmir 08.06.2014, 11:47 18.02.2015, 23:00
İzmir Üniversiteli Voleybolcular Başarıya Doymuyor

İzmir Üniversitesi Spor Kulübü bünyesinde mücadele veren Küçük Erkek Voleybol takımı İzmir üçüncüsü olurken Anadolu Yıldızları karmasında yer alan üç sporcu da Türkiye Şampiyonluğu mutluluğu yaşadı.


İzmir Üniversitesi Spor Kulübü Küçük Erkek Voleybol takımı, İzmir Voleybol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Küçük Erkekler İzmir Şampiyonasında kazandığı üçüncülük kupasını, Rektör Prof. Dr. Kayhan Erciyeş’e sundu. Antrenörleri Abdulkadir Bilgiç ile birlikte Rektör Erciyeş’i ziyaret eden voleybolcular, kendilerine sunulan çalışma olanakları için teşekkür ettiler. Ziyarette, voleybol İzmir Anadolu Yıldızları karmasında yer alan sporcular Kerem Erciyeş, Akın Uygun ve Enes Dündar da yer aldı. Bursa’da katıldıkları Anadolu Yıldızları Türkiye Şampiyonası’nda İstanbul, Ankara, Gaziantep ve Karaman Anadolu Yıldızları takımlarını geride bırakarak şampiyon olan oyuncaları da tebrik eder Rektör Erciyeş, “Gerek bireysel, gerekse takım sporlarında çok başarılı bir yıl geçirdik. Sadece öğrencilerimize değil, geleceğin üniversite öğrencilerine de destek olmaktan dolayı mutluyuz. Verdiğimiz desteği böyle başarılar ile taçlandıran gençlerimizi tebrik ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)